Практика і життя

   Крім   теоретичного навчання студенти мають змогу здобувати і практичний досвід

   Кож­ного  робочого дня,  крім підготовки до ранкових та вечірніх молитов,  студенти почер­гово готують та про­водять студентські служін­ня. На них вони практи­куються   в  проповідях,  в проведені молитов, покло­ніння та прославлення, а також  мають  можливість виявити свої інші таланти такі як: гра на різних музичних інструментах, спів, декламування віршів, театральні здібності та ін.

   Поряд із студентами, в певні дні, в даному служінні беруть участь представники адміністрації та інші служителі, ділячись із студентами своїми духовними переживаннями, та  даючи різні настанови.

   Крім того, студенти мають змогу втілювати на практиці набуті знання на місіонерських тижнях в Церквах України. Там  вони під керівництвом досвідчених  пасторів мають змогу бути задіяними в різних видах служіння: молодіжне служіння, євангелізації, праця з молоддю, підлітками, проведенні служінь, робота з наркозалежними  та алкозалежними людьми.

   Якщо Ви бажаєте, щоб студенти Семінарії Практичного Богослів’я  провели місіонерську практику  у Вашій місцевості на базі Вашої помісної церкви, звертайтесь до нас з таким проханням.