Інформація про навчання

   Семінарія Практичного Богослів’я  – це духовний навчальний заклад з рівнем викладання, який відповідає всім вимогам вітчизняної та зарубіжної духовної освіти.

   Навчання проводиться за наступними програмами:

  • Чотирьохрічна заочна програма «Бакалавр богослів’я та церковного служіння» (5 однотижневих сесій на рік)
  • Однорічна заочна програма Школи Сімейного Консультування (4 однотижневі сесії)
  • Однорічна заочна проаграма "Школа церковного адміністрування" (4 однотижневі сесії)
  • Двохрічна заочна програма "Керівник музичного служіння" (5 однотижневих сесій на рік)
  • Однотижнева Підліткова Біблійна Школа «Крок» (вік 14-16 років, під час зимових канікул)

   Навчальний процес – це не лише лекції та здобуття теоретичних знань. Студенти проводять щоденні студентські служіння, допомагають пасторам у різних церквах, а також практикуються на місіонерських тижнях, де втілюють здобуті знання у практичну роботу. Важливим завданням Семінарії є також розвиток християнського характеру та готовності служити у кожному студентові. 

   Викладання здійснюється кваліфікованими викладачами, як українськими, так і запрошеними з-за кордону, які застосовують різні форми та методи навчання: комплексні уроки, лекції-семінари, заняття в практичному служінні та інше.

   В Семінарії успішно розвивається як стаціонарне, так і заочне відділення, яке утворене для надання Біблійної та богословської освіти, підготовки служителів на служіння, які по різних причинах  не можуть залишити місце проживання чи служіння.

   В СПБ створені чудові умови для навчання і проживання студентів.  Не відриваючись від улюбленої праці, не залишаючи дома свою сім’ю, можна стати студентом нашої Семінарії та отримувати знання  разом з дружньою групою студентів та творчим колективом викладачів в теплій затишній атмосфері, приїжджаючи лише на сесії.

   Перелік дисциплін, навчальний план та обсяги програм курсів на заочному відділені не відрізняється від стаціонару. Після закінчення  заочного навчання студентам видається диплом, який є рівний диплому випускника стаціонарного навчання з усіма належними йому правами.