Навчання

Інформація про навчання

   Семінарія Практичного Богослів’я  – це духовний навчальний заклад з рівнем викладання, який відповідає всім вимогам вітчизняної та зарубіжної духовної освіти.

   Навчання проводиться за наступними програмами:

  • Чотирьохрічна заочна програма «Бакалавр богослів’я та церковного служіння» (5 однотижневих сесій на рік)
  • Однорічна заочна програма Школи Сімейного Консультування (4 однотижневі сесії)
  • Однорічна заочна проаграма "Школа церковного адміністрування" (4 однотижневі сесії)
  • Двохрічна заочна програма "Керівник музичного служіння" (5 однотижневих сесій на рік)
  • Однотижнева Підліткова Біблійна Школа «Крок» (вік 14-16 років, під час зимових канікул)

   Навчальний процес – це не лише лекції та здобуття теоретичних знань. Студенти проводять щоденні студентські служіння, допомагають пасторам у різних церквах, а також практикуються на місіонерських тижнях, де втілюють здобуті знання у практичну роботу. Важливим завданням Семінарії є також розвиток християнського характеру та готовності служити у кожному студентові. 

   Викладання здійснюється кваліфікованими викладачами, як українськими, так і запрошеними з-за кордону, які застосовують різні форми та методи навчання: комплексні уроки, лекції-семінари, заняття в практичному служінні та інше.

   В Семінарії успішно розвивається як стаціонарне, так і заочне відділення, яке утворене для надання Біблійної та богословської освіти, підготовки служителів на служіння, які по різних причинах  не можуть залишити місце проживання чи служіння.

   В СПБ створені чудові умови для навчання і проживання студентів.  Не відриваючись від улюбленої праці, не залишаючи дома свою сім’ю, можна стати студентом нашої Семінарії та отримувати знання  разом з дружньою групою студентів та творчим колективом викладачів в теплій затишній атмосфері, приїжджаючи лише на сесії.

   Перелік дисциплін, навчальний план та обсяги програм курсів на заочному відділені не відрізняється від стаціонару. Після закінчення  заочного навчання студентам видається диплом, який є рівний диплому випускника стаціонарного навчання з усіма належними йому правами. 

Практика і життя

   Крім   теоретичного навчання студенти мають змогу здобувати і практичний досвід

   Кож­ного  робочого дня,  крім підготовки до ранкових та вечірніх молитов,  студенти почер­гово готують та про­водять студентські служін­ня. На них вони практи­куються   в  проповідях,  в проведені молитов, покло­ніння та прославлення, а також  мають  можливість виявити свої інші таланти такі як: гра на різних музичних інструментах, спів, декламування віршів, театральні здібності та ін.

   Поряд із студентами, в певні дні, в даному служінні беруть участь представники адміністрації та інші служителі, ділячись із студентами своїми духовними переживаннями, та  даючи різні настанови.

   Крім того, студенти мають змогу втілювати на практиці набуті знання на місіонерських тижнях в Церквах України. Там  вони під керівництвом досвідчених  пасторів мають змогу бути задіяними в різних видах служіння: молодіжне служіння, євангелізації, праця з молоддю, підлітками, проведенні служінь, робота з наркозалежними  та алкозалежними людьми.

   Якщо Ви бажаєте, щоб студенти Семінарії Практичного Богослів’я  провели місіонерську практику  у Вашій місцевості на базі Вашої помісної церкви, звертайтесь до нас з таким проханням.