Новини

Християнський консультанти покликані дарувати надію!

«Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію.» – Єремія 29:11 

Нещодавно я натрапив на статтю, якою поділився з нашими студентами професор у світському університеті тут в Канаді. Це була стаття про те, як ми як консультанти повинні триматися надії для наших пацієнтів, про те, як ми повинні ділитися цією надією з нашими пацієнтами, щоб вони могли мати надію у своєму житті. Стаття для мене виявилася досить цікавою: те, що говорив автор, було правдою, але я помітив, що та надія, про яку говорилося в тій статті була тимчасовою надією, позбавленою сили. Мені зрозуміло, що як християнські консультанти, ми маємо набагато міцнішу основу надії, якою можемо ділитися з нашими пацієнтами. Не зважаючи на те, що світський автор має рацію та заслуговує на увагу, вони не можуть передати ту неймовірну силу християнської надії, якою ми як віруючі, можемо ділитися з нашими пацієнтами.  

Співчуваємо...

5 квітня відійшов у вічність один із наших випускників Іван Лазар. В червні йому би виповнилося 24 роки, а тепер його з нами немає. Великим смутком втрати наповнені серця дружини, родини, близьких та друзів... пам'ять про Ваню назавжди залишиться в серцях рідних та в очах його малесенького синочка, який залишився так рано без тата.
Семінарія Практичного Богослів'я висловлює щирі співчуття родині та близьким!
Нехай Господь буде Потіхою вашою, бо наших слів буде недостатньо. Нехай Він допоможе вам пройти цей важкий час, ми розуміємо, якою великою втратою це стало для вас! І нехай Він наповнить ваші серця миром!
Молимося за вас!