Варто вчитися!

 

Літо в Україні розпочалося не спекотним, а дощовим, і навіть трішки прохолодним. Проте це ніяк не зашкодило відбутися тому, що запланували в Семінарії Практичного Богослів`я в Коростені. З 2 по 6 червня відбулася довгоочікувана Школа Сімейного Консультування.

 

 Пастори, служителі, подружні пари, і просто бажаючі християни з декількох областей приїхали, щоб сісти за парту, взяти зошита, ручку і…вчитися. Саме так, хоча ми вже всі дорослі, та все наше життя ми взнаємо щось нове, вчимося від чийогось досвіду та мудрості.

 

За тиждень навчання студенти пройшли три предмети: «Конфліктологія», «Духовні основи сім`ї» та «10 принципів щасливого шлюбу». Спікерами лекцій послужили брати: Бричка Володимир Дмитрович, Мурах Ростислав Миколайович та Савчук Микола Володимирович.
Кожного дня початок та кінець лекцій починалися молитвою. Благословенний час пролітав швидко, адже це була не просто «суха» теорія, а наповнені життям, сімейним та духовним досвідом спілкування.
Один з лекторів сказав, що головне, для чого ми тут - це не просто вислухати, а й  застосувати все у своєму житті. Хоча і те важливо. Насамперед, ми маємо ставити перед собою ціль – навчити, допомогти, консультувати інших людей.

З ранку до вечора було чути шарудіння сторінок та черкання ручок. В кінці дня, відчуваючи приємну втому, студенти ділилися переживанням, обговорювали почуте, дискутували. Всім були задоволені – гарні кімнати, смачна їжа, нові знайомства. І головне – почули та взяли для себе щось нове. Можливо це «нове» було для кожного своїм, але найважливіше, щоб воно стало відкриттям, яке допоможе комусь змінити своє життя. Саме заради цього варто вчитися. 

 

P.S.: Наступна сесія Школи Сімейного Консультування відбудеться з 25 по 29 серпня. Студенти зможуть почути наступні предмети: Психологія сім'ї (викладатиме Віктор Вознюк) Сімейна Етика (Грищенко П.В.) Законодавство про сім'ю (Міщук О.О.). Є ще можливість приєднатись до навчання! Деталі - за тел. (096)7354065, (050)0577184