Випуск-2014

 

Початок літа для багатьох молодих людей означає закінчення навчання та початок нової сторінки в  житті. Хтось закінчує школу, хтось вуз, а хтось починає трудову діяльність.  І особлива приємно, що є люди, які навчались для того, щоб присвятити себе праці на ниві Господній. Серед них є й студенти Семінарії Практичного Богослів’я, що  знаходиться в Коростені.

Випуск студентів стаціонарного відділення відбувся в Семінарії Практичного Богослів’я у неділю 1 червня.

П’ять із них отримали дипломи бакалаврів зі спеціалізацією «Богослів’я та церковного служіння», а один отримав диплом «Вчитель Біблії та духовно-соціальний працівник».

 

Розділили радість випускників численні гості та місцева Церква віри, надії, любові. Студенти взяли участь у програмі богослужіння, ведучи присутніх у хвалі для Господа.

Згодом прийняли участь у Вечері Господній, після чого настав час церемонії вручення дипломів та подарунків.

Настанову для випускників зі Слова Божого давав старший пресвітер церков ХВЄ Житомирської області Бричка Володимир Дмитрович, який побажав їм залишатись вірними Господу та своєму покликанню.

Закінчилась свято привітаннями, фотографією на пам'ять та святковим фуршетом, що дало змогу поспілкуватись в неофіційній обстановці.

І вже зовсім скоро колишні студенти приступлять до практичного служіння в помісних церквах. А Семінарія Практичного Богослівя оголошує набір нових студентів на трирічну очну та чотирьохрічну заочну програми «Бакалавр богослівя та церковного служіння».  Більше про навчання в Семінарії можна дізнатись на цьму сайті у розділах "Навчання" та "Абітурієнту".