Студентське служіння англійською мовою

 

Служіння, які проводять студенти, давно вже стали звичними у житті Семінарії Практичного Богослів’я.  Проте 14 травня воно було незвичним , оскільки проводилось англійською мовою. І робили це не іноземці, а студенти Семінарії!

 

Це була прекрасна нагода для них попрактикуватисьу знанні англійської. Студенти провели прославлення англійською мовою, брати спробували себе в ролі проповідників-іноземців, сестри читали вірші англійською мовою. Служіння закінчилося молитвою, коли всі молилися «Отче наш» на англійській мові.

 

Студенти також спробували себе в ролі перекладачів, тому що все, що відбувалося на служінні вони  перекладали на українську мову.

Після великого переживання та підготовки, всі присутні були задоволенні таким служінням, а дехто висловив навіть пропозицію проводити такі служіння частіше, адже це заохочує до кращого вивчення англійської мови та сприяє усвідомленню того, що англійська мова потрібна і допомагає в житті студентів та кожному.

Адміністрація семінарії вдячна студентам за участь в такому служінні та сподівається, що такі заходи англійською мовою будуть проводитися частіше.

Своїми враженнями поділилися присутні викладачі:

Гура В. О., викладач-гість:

«Знання англійської мови – це запорука успішного служіння в майбутньому. Саме тому, такі практичні заняття з англійської мови дозволять оволодіти англійською мовою на якісно вищому рівні нашим майбутнім служителям».

Собченко В. В., викладач англійської мови:

«Студенти дуже переживали перед служінням, але одним з головних завдань таких служінь та практичних занять є подолання цього страху. Якщо студент навчиться долати страх зробити помилку, повірить в те, що він може вивчити англійську мову, навіть якщо не вивчав її в школі – це вже запорука успіху. І я впевнена в тому, що англійська мова під силу кожному студенту, викладачу та кожному, хто хоче її вивчити. Тому хочу побажати всім студентам мати бажання вчитися, подолати страх та докладати більше зусиль для досягнення своїх цілей!»