У стінах СПБ знову вирує життя

Після тимчасового літнього затишшя Семінарія знову знову повернулась до звичного ритму роботи. Почалось все із Школи сімейного консультування, яка проходила з 25 по 28 серпня.

Це була перша сесія другого набору цієї школи. Студенти мали можливість пройти два предмети: «Основи консультування» з Бричкою В.Д. та «Сімейна етика» з Грищенком П.В. Була чудова можливіть не лише поповнити багаж знань, а й поспілкуватись у невимушеній атмосфері та прогулятись визначними місцями Коростеня.


Наступна сесія школи відбудеться з 26 по 30 жовтня. Предмети, що пропонуватимуться на ній, не менш цікаві: «Виховання дітей» (Боришкевич В.Д.), «Біблійні основи сім’ї» (Юзюк Р.М.) та «Конфліктологія» (Мурах Р.М.), "Десять заповідей щасливого шлюбу" (Савчук М.). Є ще можливість приєднатись до групи тим, хто зацікавився навчанням на даній програмі.
4 вересня відбулись вступні іспити, в результаті яких було прийнято 13 нових студентів на очну програму «Бакалавр богослів’я та церковного служіння». 6 вересня студентів благословила на навчання місцева Церква віри, надії, любові.

В той же день отримали дипломи студенти заочного відділення Семінарії, які закінчили курс навчання.


А вже 7 вересня студенти приступили до навчання. В перший тиждень у студентів стаціонару була можливість поспілкуватись із студентами заочного відділення, сесія якого відбулась з 7 по 11 вересня.

Першим викладачем в цьому навчальному році став гість з м.Запоріжжя - Капустін І.С. з предметами Герменевтика та Сотеріологія.

Поступово нові студенти входять у навчальний ритм, адаптуючись до життя в колективі, залучаються у життя помісної церкви, яка відсвяткувала вже третю річницю зі свого започаткування.

А вже в середині жовтня студенти денного відділення відправляться на місіонерську практику, де втілюватимуть на практиці здобуті під час лекцій знання.