Закінчення 2014-15 навчального року: гість із США, випуск місіонерської школи, сесія заочного відділення

 

Навчальний рік в Семінарії Практичного Богослів’я  був досить цікавим, насиченим та плідним. Протягом року відбувалось навчання на трьох програмах: очна та заочна  програми бакалаврів за спеціалізацією «Богослів’я та церковне служіння», а також заочна однорічна програма  «Школа сімейного консультування» (червень-грудень 2014). Крім програм Семінарії, в її приміщенні проходило навчання трьохмісячної місіонерської школи місії «Голос Надії» (лютий-травень – 2015).

 Студенти стаціонарного відділення Семінарії Практичного Богослів’я два останні тижні провели у спілкуванні з чудовими викладачами із Сполучених Штатів Америки. Це – Девід і Каролін Нельсон, - подружня пара, що вже багато років прослужили в Україні. Цього разу студенти отримали благословеня вивчати предмет  «Духовне формування лідера». 

 

 

У неділю 15 травня богослужіння Церкви віри, надії, любові м.Коростеня було досить насиченим – адже приїхало чимало гостей, які бажали привітати із закінченням навчального року яку студентів стаціонару Семінарії Практичного Богослів’я, так і випускників місіонерської школи місії «Голос надії». Серед поважних гостей – перший заступник старшого єпископа Церкви ХВЄ України М.П.Синюк,  заступник сташого пресвітера ЦХВЄ Житомирської області С.Р.Тарасюк, виконавчий директор місії «Голос Надії» В.Ф.Оніщук та інші.    

 

 

В богослужінні прийняли участь як студенти, так і гості. Чудовий спів об’єднаної групи з числа студентів Семінарії та місіонерської школи, проповіді гостей, привітання і, зрештою, слово настанови та молитва благословення. Після урочистої частини студенти, гості та викладачі мали змогу поспілкуватися під час святкового фуршету. Закінчилось навчання, та не служіння – воно лише розпочинається. 

 

 

А для студентів заочного відділення «останній дзвінок» пролунав трохи пізніше. Заключна сесія в навчальному році відбулась з 25 по 29 травня. Студенти вивчали Світові релігії та Екклесіологію (викладали Бабін Ю.В. та Фасолько М.В.).   

Літо студенти проведуть не лише у відпочинку, а й у праці. Деякі з них працюватимуть не лише у своїх рідних церквах – дехто з них поїхали у інші області для служіння у літній період. Це – участь в літніх таборах та благовістя.

А Семінарія Практичного Богослів’я оголошує набір студентів на новий навчальний рік. Зокрема, це стосується таких прогарм: очна програма «Бакалавр богослів’я та церковного служіння» (3 роки навчання), заочна програма «Бакалавр богослів’я та церковного служіння» (4 роки навчання, 4-5 однотижневих сесій на рік), заочна програма «Школа сімейного консультування» (1 рік навчання, 4 однотижневі сесії). А ще маємо хорошу пропозицію для підлітків віком 14-16 років: під час зимових канікул буде проходити однотижнева підліткова Біблійна Школа КРОК. Деталі – за телефоном (04142)32292, (097)7091610, (050)0577184 та на нашому сайті в розділі «Абітурієнту».