Академічний декан СПБ прийняв участь у конференції ЄААА

Академічний декан СПБ Микола Фасолько прийняв участь в семінарі для деканів богословських шкіл, що входять до Євразайської Акредитаційної Асоціації (ЄААА).  Цей семінар проходив з 26 по 29 січня в Мінську, столиці Білорусі.   Даний семінар є частиною курсу IPAL (ICETProgramforAcademicLeadership), що проводиться під егідою Міжнародної Ради по богословській освіті (International Council for Evangelical Theological Education), яка представляє собою спільноту девяти континентальних релігійних богословсько-акредитаційних асоціацій євангельських богословських навчальних закладів.  В рамках ICET діє близко 900 богословських шкіл з 113 країн світу.

Підвищувати кваліфікацію зїхались  майже 50 представників з понад 20 богословських навчальних закладів з України, Литви, Росії, Білорусі та Молдови.  Основна тема семінару – «Розробка цілісних академічних програм».  Велику увагу було приділено темам моделей богословської освіти, складанню контекстуалізованого навчального плану, оцінюванню навчального процесу у його різних аспектах, акредитаційним стандартам тощо. Викладали досвідчені викладачі із США, Німеччини та України: Кевін Лоусон, Стів Харді, Фріц Дайнінгер і Тарас Дятлик.

Навчання проходило не лише у вигляді лекцій – часто застосовувалось обговорення в групах, де учасники могли поділитись досвідом праці в закладах, які вони представляють та обговорити практичні аспекти розробки та оцінки навчального плану.  Не обійшли стороною й тему сучасних викликів та реалій богословської освіти. Учасники семінару високо оцінили рівень, на якому він був проведений.