Вірний КРОК у Новий Рік

Кінець грудня для переважної більшості підлітків – це можливість врешті решт відпочити від навчання під час зимових канікул, відіспатись, відсвяткувати Різдво та Новий рік у сімейному колі… Проте є частина із них, хто готовий цей час використати не лише для фізичного відновлення, але й для духовного. Зокрема, мова йде про тих, хто вирішив під час зимових канікул приїхати в Коростень у Підлікову Біблійну Школа «Крок»,  що проходила з 29 грудня по 4 січня в приміщенні Семінарії Практичного Богослів’я.  До Семінарії на цей час завітали 50 підлітків віком 14-16 років з Житомирської, Київської, Черкаської, Рівненської та Волинської областей. 

І, за відгуками учасників, зробивши це, вони не пошкодували. Адже час, проведений у ПБШ «Крок», пройшов насичено і благословенно. Кожен день розпочинався з ранкової молитви, яку проводили вожаті, що цілодобово опікали ввірених їм підлітків. Юні студенти мали серію уроків на наступну тематику:  «Творіння чи еволюція?», «Основи духовного зростання», «Як вивчати Біблію?» та «Конфліктологія».  

Крім уроків, були ще й гуртки за різноманітними інтересами: гомілетика для юних проповідників, основи журналістики, англійська мова, рукоділля, а також  театральне мистецтво. 

 

А розумово відпочити та згуртуватись підлітки могли під час спортивної години у спортзалі, граючи в командні ігри під керівництвом спортінструктора.

Завершувався кожен день вечірнім богослужінням, де учаники підліткової школи славили Господа своїми талантами та слухали проповідь Слова Божого на актуальні для них теми.

 

 

 

 

Різноманітності додало спільне святкування Нового Року, вечір питань  - відповідей на тематику дошлюбних відносин, а також екскурсія по визначних місцях Коростеня.

А на завершення Школи її учасники провели недільне богослужіння місцевої Церкви віри, надії, любові, на якому ж і відбулось вручення сертифікатів про завершення курсу навчання.

Час пролетів швидко  і, розїжджаючись по домівках, учасники ПБШ  були впевнені: вони зробили вірний крок у Новий Рік. Сподіваємось, що дана школа послужила для них хорошим стимулом для того, щоб продовжувати духовно зростати, вивчаючи Слово Боже та перемагаючи у викликах життя.

Адміністарція Семінарії Практичного Богослів’я висловлює подяку тим, хто зробив посильний внесок в те, щоб ця підліткова школа відбулась. Бажаємо Господнього благословіння й натхнення у житті та служінні.