Гість з Норвегії

Семінарію Практичного Богослів'я відвідав гість з Норвегії - Бейнт Хансон. Це людина, якій Бог поклав у серце близько 20 років тому стоворити місію "Віра - надія - любов" (THK Stiftelsen), яка й по сьогодні займається підтримкою як гуманітарних, так і духовних проектів у Східній Європі, у тому числі й в Україні.  Ця ж місія підтримує діяльність Семінарії Практичного Богослів'я в м.Коростені. І хоча брат Бейнт вже не є керівником цієї місії, але приїжджати до України, як мінімум, 1 раз на рік для нього стало доброю традицією.

Бейнт Хансон є активним учасником програми фінансової підтримки студентів Семінарії. У себе на батьківщині він знаходить людей, яким не байдужа доля студентів, що присвятили себе вивченню Біблії для подальшого служіння у євангельських церквах, але мають певні фінансові труднощі.

 

5 грудня Бейнт Хансон провів зустріч зі студентами Семінарії. Він поділився з ними як історією свого життя та навернення до Бога, так і принципами душеопінкунської роботи. Це якраз те, чим Бейнт займається в себе в Норвегії.

Семінарія Практичного Богослів'я висловлює щиру подяку Бейнту Хансону за участь у підтримці діяльності як закладу, так і студентів, та бажає йому рясних благословінь від Господа у житті та служінні.