
Випуск музичнго факультету

Сесія музичного факультету Семінарії, що проходила з 9 по 14 листопада, закінчилась випуском студентів.
Присутніми на церемонії випуску були запрошені гості та місцева «Церква віри надії, любові». 10 випускників отримали дипломи зі спеціалізацією «Керівник музичного служіння».
Слово настанови випускникам проголосив гість з Канади – Брент Діаз, який наступного тижня продовжив служити як викладач для студентів програм «Бакалавр церковного служіння» та «Школа сімейного консультування»
Бажаємо випускникам Божого благословіння та керівництва у житті та служінні. І нагадуємо: бажаючі навчатись на музичному факультеті можуть повідомити про своє бажання по телефону +380982260645 (Галина Миколаївна)























