Новий навчальний рік розпочато ''з музикою''!

Навчальний рік 2021-22 у Семінарії розпочато з сесії для студентів музичного відділення. 

З 13 по 17 вересня пройшла сесія музичного факультету. Дякуємо Господу за кожного студента і викладача, задіяних у навчальному процесі.

А набір студентів на перший курс музичного факультету триває

0982260645 Галина