Закінчився ще один навчальний рік...

Усяка справа має свій початок і завершення. Ця думка вірна також і стосовно навчального процесу. Здається, зовсім недавно була осінь, коли навчальний рік розпочинався, а тепер ось він завершився.

 

З 30 квітня по 4 травня відбулась сесія заочного відділення, на якій викладали Едмунд Шлак (предмет «Критичне мислення») та Валерія Чорнобай («Соціологія та соціальна робота»). Студенти – заочники, отримавши новий обсяг матеріалу, поїхали по домівках, щоб повернутись на нову сесію у вересні.

З 7 по 11 травня в стінах Семінарії проходила сесія Школи сімейного консультування, де студентам було запропоновано 3 предмети: «Християнська сім’я та сучасні виклики» (Микола Фасолько, академічний декан СПБ), «Десять заповідей щасливого шлюбу» (Микола Савчук, пастор з м. Вишневе) та «Сімейна конфліктологія» (Ростислав Мурах, обласний пресвітер Хмельниччини).

А для студентів стаціонарного відділення навчальний рік закінчився випуском. Третьокурсники отримали дипломи бакалаврів по спеціалізації «Богослів’я та церковне служіння».

Урочистості з нагоди випуску та вручення дипломів пройшли у неділю 20 травня. До святкування приєдналась місцева «Церква віри, надії, любові», родичі та друзі випускників, а також почесні гості – єпископ слов’янських п’ятидесятницьких церков зі східного побережжя США Віктор Лимонченко, президент Євангельської Теологічної Семінарії Василь Войтович та засновник норвезької місії «Віра, надія, любов» Бейнт Хансон.

Свято продовжилось за святковим столом, а потім вже в неофіційній обстановці студенти молодших курсів вітали випускників.

Зараз студенти пішли на канікули, а для випускників настав відповідальний час виконання свого покликання у праці на Божій ниві. Семінарія бажає випускникам Божого керівництва та забезпечення, помазання Святого Духа для здійснення служіння.

А для бажаючих навчатись в СПБ пропонуємо приєднатись до числа студентів наступних програм:

- Бакалавр богослів'я і церковного служіння (стаціонар, 3 роки навчання)

- Бакалавр богослів'я та церковного служіння (очно-заочна форма, 4,5 роки навчання)

- Школа сімейного консультування (1 рік, 4 однотижневі сесії)

- Школа церковного адміністрування (1 рік, 4 однотижневі сесії)

- однотижнева Молодіжна Бiблійна школа "Простір" (30.07 - 5.08.)

- однотижнева Підліткова Біблійна Школа КРОК (під час зимових канікул)