Нудьгувати в будні - це не про нас!

Зазвичай, коли мова іде про навчання, то може виникнути асоціація буденності й нудьги. Але – це зовсім далеке від навчальних буднів студентів Семінарії Практичного Богослів’я!

Кожен день наповнений своїм шармом, навчання і життя цікаве та різноманітне. Повчальні уроки, спілкування між студентами і викладачами та гостями СПБ, практика служіння та цікаве дозвілля – все це характеризує життя студентів СПБ.

 

Другий семестр навчального року 2017-18 розпочався в кінці січня з блоку цікавих предметів, що пропонувались спільно для студентів стаціонарного та заочного відділень. Серед цих предметів – Огляд Нового Заповіту, Вступ до грецької мови, Вступ до Богослів’я (викладач – Ігор Капустін), Послання до Галатів і Римлян (викладацький дебют випускника СПБ Смітюха Вадима), Методи викладання (канадський гість Карл Санте).

 

Мала місце сесія Школи Сімейного Консультування, де студенти вивчали кризове консультування з Антоном Колгановим та вивчали важливість спілкування для взаємовідносин у сім’ї під керівництвом Руслана Юзюка.

Студенти стаціонару вивчали також Ангеологію (викладач Віктор Водянчук), Організацію дитячого служіння (Анастасія Марченко), Місію Церкви в епоху цифрових технологій (Анатолій Кибукевич), Основи практичної християнською журналістики (Вадим Кучинський). А зараз вивчають доктрину Святого Духа (Пневматологія, викладає Микола Фасолько), та ще матимуть пасхальні канікули.

Крім теології, студенти вивчають також англійську мову, причому це не суха теорія, а творчий і практичний процес. Тим більше, що студенти отримали можливість протягом двох тижнів спілкуватись з носієм англійської мови – вчителем з Канади Карлом Санте, який проводив з ними заняття практичної англійської взагалі без перекладача! Одне з таких занять пройшло в кав’ярні, де в неформальній обстановці разом практикували розмовну англійську.

Крім навчання, важливою частиною студентського життя є практика служіння – відвідування різних церков та благовістя в самому місті Коростені. Зібравшись разом, прихопивши з собою гітару і кахон, студенти полюбляють іти в парк, щоб співати християнських пісень та роздавати брошури зацікавленим людям. А на жіноче свято – 8 березня – були закуплені тюльпани, зроблені листівки-привітання з запрошенням на богослужіння, з чим студенти пішли вітати жінок у місті. Для багатьох людей це стало справжнім сюрпризом. Приємно приносити радість людям!

 

Дозвілля студентів теж цікаве, що допомагає стати дружнішими. Регулярно проводяться зустрічі студентів стаціонару та заочників, зустрічі з адміністрацією, гостями Семінарії – служителями, з іноземцями.

На одному з вечорів з адміністрацією була можливість пригадати різні моменти життя Семінарії, переглянути фото та отримати багато позитивних вражень від проведеного часу разом. За ініціативою студентського пастора студенти декілька разів готували унікальні молдавські страви, де кожен робив свій внесок. А з нагоди міжнародного жіночого дня брати приготували спеціальний вечір, присвячений сестрам.

Має місце також активний відпочинок, як, наприклад, катання на лижах.

І хоч зима затягнулася на цілий місяць, це зовсім не позначилось на ентузіазмі й запалі студентів. Попереду ще чимало цікавих занять, праці та цікаво проведеного часу. Нудьгувати немає часу, кожен день насичений та різноманітний, де є місце всебічному розвитку та справжній дружбі. Тому запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до лав студентів СПБ, тих, хто може впевнено сказати: нудні будні – це не про нас!