Навчання та обмін досвідом

Саме з таким почуттям задоволення від отриманих знань та корисного досвіду закінчили другу сесію студенти Школи сімейного консультування при Семінарії Практичного Богослів’я м. Коростень. Тиждень з 26 по 30 жовтня був досить насиченим. 

 29 студентів програми мали змогу почути чотирьох викладачів. Серед них – єпископ Віктор Боришкевич з темою «Виховання дітей», перший заступник старшого пресвітера Житомирщини, пастор Руслан Юзюк з темою «Біблійні основи сім’ї», відповідальний за відділ освіти у Хмельницькій області Олександр Савчук з темою «Конфліктологія» та пастор Микола Савчук з темою «Десять  Заповідей щасливого шлюбу». 

Кожен присутній на сесії погодився, що час пройшов ненадаремно, особливо беручи до уваги, що нам є куди йти, до чого прагнути, а незабутні хвилини приємного спілкування один з одним грітимуть душі до приїзду на наступну сесію в лютому 2016 року. Кожен викладач намагався докласти максимум зусиль для того, щоб аудиторія, наповнена студентами, що зацікавлені сімейною тематикою, отримала бажане і мала чим поділитися в помісних церквах. Ми дуже раді, що на цю сесію приєдналися нові студенти. Нові знайомства додали яскравості до насиченої сесії.