Для меню

Пожертвувати

Коростенський Біблійний коледж

код 20403088 р/р 26002700023310

МФО 380838 ПАТКБ «ПРАВЕКС –БАНК» м.Київ

(не платники ПДВ, неприбуткова організація)

Наші контакти

11509, Житомирська обл., м.Коростень

вул.Сосновського, 65в

тел.(04142)32292, (096)1046402, (096)7354065, (050)0577184

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми в соцмережах OdnoklassnikiVkontakteFacebook

   Дістатися до Семінарії можна маршрутним таксі №6 як від залізничного, так і автовокзалу. Зупинка ПМК (біля будівельного супермаркету ОРТЕП). Будівля Семінарії - це колишній гуртожиток машинобудівного (дослідного) заводу.

 

Абітурієнту

УМОВИ Прийому студентів на навчання до Семінарії Практичного Богослів’я

ВИМОГИ ДО АБІТУРІЄНТА:
Якщо ви: гаряче любите Господа, є вірні Йому, відповідаєте вимогам, які пред'явлені для служителів (1 Тим. 3:1-7); є членом євангельської церкви; Ваш вік не менше 17 років; маєте освіту не нижче середньої; готові виконувати і дотримуватися правил які прийняті в КБК; є згідними з віровчен¬ням і Статутом Церков ХВЄ України; маєте тверде рішення присвятити себе праці на духовній ниві, чекаємо Вас в нашій Семінарії. Семінарія здійснює прийом студентів неза¬лежно від статті і тільки на конкурсній основі.
Зарахування до Семінарії проводиться за результатами вступних іспитів (диктант з української мови, тест на знання Біблії) та співбесіди.

ДОКУМЕНТИ ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ДЛЯ ВСТУПУ:

1. Особисту анкету – заяву на ім’я ректора Семінарії.
2. Автобіографію.
3. Характеристику-рекомендацію з підписом пресвітера помісної Церкви
4 Копію атестату, диплому про освіту.
5. Медичну довідку ф.86 – у.
6. По 2 фото розміром 4х6 та 3х4.

Абітурієнти складають наступні екзамени:

1. Українська мова – диктант
2. Письмовий екзамен – тест на знання Біблії
3. Співбесіда з членами приймальної комісії

За результатами вступних екзаменів та співбесіди приймальна комісія відбирає абітурієнтів для навчання в СПБ, які зараховуються студентами першого курсу стаціонарної форми навчання.
На період складання вступних екзаменів абітурієнти забезпечуються житлом та харчуванням.

УМОВИ НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ В КБК:
Студенти, які зараховані на навчання в КБК, забезпечуються:
житлом, триразовим харчуванням; необхідною літературою та посібниками;
Анкету-заяву можете отримати, написавши нам про своє бажання.
Ми надішлемо її Вам листом.
Після заповнення Вам необхідно бу¬де повернути її нам поштою, або особисто. Можна також завантажити анкету за цим посиланням: (додаємо окремий файл АНКЕТА СПБ)

Інформація про навчання

Семінарія Практичного Богослів’я – це духовний навчальний заклад з рівнем викладання, який відповідає всім вимогам вітчизняної та зарубіжної духовної освіти.

Навчання проводиться за наступними програмами:

-          Бакалавр богослів’я та церковного служіння (денна та заочна форми)

-          «Час для Ісуса» (6 місяців, денна форма) – NEW!!!

-          Дитячо-підліткове служіння (2 роки, заочна форма) – NEW!!!

-          Школа сімейного консультування (1 рік, заочна форма)

-          Школа церковного адміністрування (1 рік, заочна форма) – NEW!!!

-         Молодіжна Біблійна школа «Простір» (навчально-відпочинкова, 13-20 серпня 2017р., вік учасників – 16-18 років) – NEW!!!

-          Підліткова Біблійна школа «Крок» (навчально–відпочинкова, під час зимових канікул, вік учасників – 14-16 років)

Навчальний процес – це не лише лекції та здобуття теоретичних знань. Студенти проводять щоденні студентські служіння, допомагають пасторам у різних церквах, а також практикуються на місіонерських тижнях, де втілюють здобуті знання у практичну роботу. Важливим завданням Семінарії є також розвиток християнського характеру та готовності служити у кожному студентові.

Викладання здійснюється кваліфікованими викладачами, як українськими, так і запрошеними з-за кордону, які застосовують різні форми та методи навчання: комплексні уроки, лекції-семінари, заняття в практичному служінні та інше.

В Семінарії успішно розвивається як стаціонарне, так і заочне відділення, яке утворене для надання Біблійної та богословської освіти, підготовки служителів на служіння, які по різних причинах не можуть залишити місце проживання чи служіння.
В КБК створені чудові умови для навчання і проживання студентів. Не відриваючись від улюбленої праці, не залишаючи дома свою сім’ю, можна стати студентом нашої Семінарії та отримувати знання разом з дружньою групою студентів та творчим колективом викладачів в теплій затишній атмосфері, приїжджаючи лише на сесії.
Перелік дисциплін, навчальний план та обсяги програм курсів на заочному відділені не відрізняється від стаціонару. Після закінчення заочного навчання студентам видається диплом, який є рівний диплому випускника стаціонарного навчання з усіма належними йому правами.

ПРАКТИКА І ЖИТТЯ
Крім теоретичного навчання студенти мають змогу здобувати і практичний досвід
Кож¬ного робочого дня, крім підготовки до ранкових та вечірніх молитов, студенти почер¬гово готують та про¬водять студентські служін¬ня. На них вони практи-куються в проповідях, в проведені молитов, покло¬ніння та прославлення, а також мають можливість виявити свої інші таланти такі як: гра на різних музичних інструментах, спів, декламування віршів, театральні здібності та ін.

Поряд із студентами, в певні дні, в даному служінні беруть участь представники адміністрації та інші служителі, ділячись із студентами своїми духовними переживаннями, та даючи різні настанови.
Крім того, студенти мають змогу втілювати на практиці набуті знання на місіонерських тижнях в Церквах України. Там вони під керівництвом досвідчених пасторів мають змогу бути задіяними в різних видах служіння: молодіжне служіння, євангелізації, праця з молоддю, підлітками, проведенні служінь, робота з наркозалежними та алкозалежними людьми.

Якщо Ви бажаєте, щоб студенти Семінарії Практичного Богослів’я провели місіонерську практику у Вашій місцевості на базі Вашої помісної церкви, звертайтесь до нас з таким проханням