Навчальний процес набирає обертів

 

Час, в який доводиться зараз жити українцям, надзвичайно складний. Чутки про новий виток економічної кризи, хитке перемир’я на Донбасі, майбутні парламентські вибори… Сьогодні, як ніколи, суспільство з хвилюванням зустрічає новий день, який може принести будь-який сюрприз. Живучи в такій обстановці, так і хочеться трохи «забутись», відійшовши від тривог сьогодення. І однією з можливостей це втілити в життя стала осіння сесія заочного відділення Семінарії Практичного Богослів’я, що відбулась з 13 по 17 жовтня в м. Коростені.

 

На навчання зібрались студенти двох програм: «Бакалавра богослів’я та церковного служіння» та Школи сімейного консультування.

Майбутні бакалаври вивчали на цій сесії два предмети: Послання до Євреїв з Петром Федорусем та Дії Апостолів з Миколою Фасольком.

А майбутні сімейні консультанти мали хороший час аж з чотирма викладачами: Боришкевичем В.Д. (Тема виховання дітей), Бричкою В.Д. (Основи та техніка консультування), Невмержицькою Валентиною (Теологічні засади сім’ї) та Вознюком  С.М. (Консультування з питань шлюбу та сім’ї).

Тож час пройшов для студентів Семінарії насичено та благословенно, як у спілкуванні з викладачами, так і один з одним. Отримавши черговий запас знань та запал до служіння, студенти роз’їхались по домівках.

Але навчальний процес не спинився, адже студенти стаціонару повернулись з двотижневої місіонерської практики, яку вони провели в церквах Житомирщини. Тож життя у стінах Семінарії вирує, а підготовка працівників для Церкви Христової триває.

До речі, починається набір нової  групи студентів заочної форми навчання. Семінарія відкрита для всіх тих, кого зацікавила можливість отримати освіту для служіння в СПБ. Більш детальну інформацію про програми, які діють в Семінарії,  можна отримати, зайшовши на веб-сайт СПБ: www.korosten-bc.org.ua, або по телефону: (04142)32292, (097)7091610, (050)0577184.