Навчальний процес не зупиняється!
Новий 2021 рік стартував, а з ним розпочався другий навчальний семестр, який відкрився циклом сесій.
Першими у січні завітали до Семінарії студенти бізнес школи.



Розпочали навчання студенти першого курсу музичного факультету, які спільно з другокурсниками провели плідний навчальний тиждень (1-6 лютого).






Як же без богослів'я? студенти програми "Бакалавр богослів'я та церковного служіння" також мали сесію 15-19 лютого, де проходили предмети Апологетика і Христологія (викладали Баценко Юрій Володимирович та Фасолько Микола Васильoвич), а також слухали семінар на тему "Місія в професії", який провів Денис Гореньков, представник місії "Євразія".




22-25 лютого відбулась заключна сесія для студентів програми "Школа церковного адміністрування", на якій викладала Бондарчук Таїфа Олександрівна, досвідчений фахівець у сфері фінансів та аудиту. Вісім студентів отримали сертифікати про успішне закінчення навчання на даній програмі.


