Золота осінь

Осінь часто називають золотою порою року. Це час, коли природа по-особливому зодягається в красиві барви, коли дозріває врожай, котрий вчасно потрібно зібрати. Адже дуже скоро на зміну сонцю і теплу приходять холод і морози, сніг і зима.

Збір врожаю існує і в духовному світі. Ісус Христос сказав до учнів: "...Підійміть свої очі, та погляньте на ниви, - як для жнив пополовіли вони! ... Жниво справді велике, та робітників мало; тож благайте Гсоподаря жнива, щоб на жниво Своє Він робітників вислав" (Ів.4:35, Мт.9:37-38).

Не залишились осторонь духовних жнив і студенти Семінарії Практичного Богослів'я. Осінню практику вони провели у трьох областях України: Полтавській, Сумській та Хмельницькій.

Під час практики студенти приймаи участь в церковних богослужіннях, різного роду євангелізаційних заходах, працювали з дітьми, молоддю, відвідували лікарні й інтернати. Не обійшлось і без фізичної праці, яку також звершували як для Господа.

По завершенню практичного служіння на місіонерських полях студенти повернулись до навчання, щоб отримати нові знання, які згодом також стануть у пригоді, коли буде ще нагода послужити.

Пропонуємо вашій увазі короткий фотозвіт з місць осінньої практики.