Підлітки КРОКують за Христом

Бажання досягати вищої сходинки особистого духовного розвитку – хороше бажання, особливо, якщо людина в молодому віці. Адже тоді і запам'ятовується легше, і вчиться швидше.

Саме духовних цілей досягали підлітки північного регіону України.

 

З 30 грудня по 5 січня на базі Семінарії Практичного Богослів`я у Коростені відбулася навчальна програма «Підліткової Біблійної Школи КРОК». Тридцять один учень з п'яти   віком 14-16 років тиждень знаходилися в підлітковому таборі.

 

 Умови для проживання підлітків намагалися створити якомога кращими - чотирьохразове харчування, затишні кімнати, постійне перебування старших поруч.

 Команди підлітків очолювали вожаті, які допомагали у вирішенні питань та безпечному перебуванні молоді. Окрім обов’язкових християнських навчальних предметів, були створені різні гуртки на вибір: гомілетика, театральний гурток, журналістика, англійська мова, вокал. Для підтримки фізичного здоров’я  у школі було впроваджено спортивну годину.

 

Молоді люди разом зустрічали Новий Рік, разом мали екскурсію по місту, молилися і спілкувалися. За тиждень перебування у школі  багато хто потоваришували один з одним. Кожного вечора для підлітків проводилося служіння, де вони і самі приймали участь.

 Додому учасники підліткової школи поверталися переповнені емоціями та враженнями незабутніх моментів. І головне, щоб ці спогади спонукали їх до кращого.

Семінарія Практичного Богослів`я висловлює вдячність тим, хто активно приймав участь у створенні програми. Дякуємо всім, хто були у цей час разом з нами!