Вийшли на новий простір...

Щоб рухатись, потрібен простір. А щоб туди вийти – потрібно розпочати рух. Саме так вирішили 18 юних учасників однотижневої Молодіжної Біблійної Школи «Простір», перший набір якої пройшов навчання на базі Семінарії Практичного Богослів’я у місті Коростені з 14 по 20 серпня. Тож першими «вийшли на простір» юнаки та дівчата з Житомирської, Київської, Львівської та Рівненської областей.

 

Впродовж цілого тижня молодь змогла спробувати себе в ролі студентів Семінарії, проходячи Біблійні заняття по наступних темах: «Основи тлумачення Біблії», «Захисти свою віру», «Перемога над спокусами», «Основи християнського лідерства» та «Успішна молитва».

Кожен день розпочинався з ранкової молитви та розбору тексту Біблії. Крім занять, були цікаві квести, екскурсії по місту, гуртки за інтересами, інші види навчання й відпочинку. Завершувався день вечірнім богослужінням, де молодь разом славила Господа та служила один одному своїми талантами, слухаючи проповіді тощо.

А ще була можливість спілкування з особливими гостями… В принципі, звичайними посвяченими Господу християнами, які своє покликання звершують, наприклад, в праці журналістом, з дітьми з особливими потребами, на місії в Китаї, в тюремному та реабілітаційному служіннях тощо. А свідчення та життя таких людей надихає знайти себе на ниві Божій та бути активними для Його слави.

Останній день учасники «Простору» провели на Богослужінні разом з місцевою Церквою віри, надії, любові, яка після вручення юним студентам сертифікатів від Семінарії Практичного Богослів’я у молитві благословила юних християн на подальший життєвий шлях… Озброївшись певними знаннями за час навчання, юні воїни Христові вийшли на оперативний простір для нових духовних перемог та служіння для слави нашого Господа.

А нам залишається вірити та надіятися, що посіяне зійде рясним плодом та благословінням для інших! І з усіма цими молодими людьми ми зустрінемося ще не раз у співпраці для Бога! Молимося, щоб Бог благословив кожного брата та кожну сестру!

P.S.: А тим часом Семінарія Практичного Богослів'я продовжує набір на стаціонарне навчання. Зверніть увагу: є можливість навчатись БЕЗКОШТОВНО!