На шляху до цілі

Життя плідне і насичене, якщо воно цілеспрямоване. Легше іти, якщо попереду є ціль. Звертаючись до Тимофія, апостол Павло пише про ціль, досягнути якої допоможе вивчення Святого Письма: «Щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова» (2Тим.3:17). 

Цій цілі служить також праця Семінарії Практичного Богослів’я.

Навчальний семестр для студентів стаціонару розпочався

в кінці січня. Повернувшись з канікул та церковної практики, вони знову занурились у звичайний ритм навчання. Предмет за предметом, тиждень за тижнем – так проходив час, насичено і благословенно. Студенти в Семінарії завжди раді поєднати навчання з працею служіння.

А ще вони мали змогу зустрітись зі служителями – практиками, які ділились досвідом служіння та цінними порадами.

Весняна практика, тривалістю в три тижні, також пішла на користь – як студентам, так і церквам з Тернопільщини, Чернівеччини та Івано-Франківщини, де була змога послужити.

 

Студенти заочного відділення теж радо приїжджають навчатись. Майбутні бакалаври мали дві сесії: у лютому та в травні.

Також в стінах Семінарії завжди радо приймають майбутніх сімейних консультантів, що навчаються на Школі сімейного консультування. На двох сесіях для них служили Юрій і Тетяна Соколовські, Юрій Бабін, Володимир Ковинєв та Володимир Бричка. Предмети були дуже цікаві: організація сімейного служіння, конфліктологія, лідерство та виховання у сім’ї, духовне життя сім’ї.

Викладали в СПБ, поряд з вітчизняними, також іноземні викладачі. Зокрема, це – Ендрю Бауер з Канади та Девід і Каролін Нельсони із США.

Закінчився семестр святом. Це був випуск студентів стаціонару, що закінчили курс навчання за програмами бакалавра та «Час для Ісуса». Радість святкування разом з випускниками та гостями розділила місцева «Церква віри, надії, любові».

Здавалось би, ціль досягнута. Але проходження програми – це лише проміжна ціль. Набагато важливіше – пройшовши відповідну підготовку до служіння, звершувати його, продовжуючи рух на шляху до досконалості, у готовності до всякого доброго діла. Цього СПБ бажає всім випускникам 2017 року.

А тим часом Семінарія Практичного Богослів’я продовжує працю і  оголошує набір студентів на навчання за наступними програмами:

-          Бакалавр богослів’я та церковного служіння (денна та заочна форми)

-          «Час для Ісуса» (6 місяців, денна форма) – NEW!!!

-          Дитячо-підліткове служіння (2 роки, заочна форма) – NEW!!!

-          Школа сімейного консультування (1 рік, заочна форма)

-          Школа церковного адміністрування (1 рік, заочна форма) – NEW!!!

-         Молодіжна Біблійна школа «Простір» (навчально-відпочинкова, 13-20 серпня, вік учасників – 16-18 років) – NEW!!!

-          Підліткова Біблійна школа «Крок» (навчально–відпочинкова, під час зимових канікул, вік учасників – 14-16 років)

Якщо Ви бажаєте навчатися в Семінарії, анкету-заяву можете замовити за вказаною адресою чи по телефону. Заповнену анкету можна надіслати поштою або подати особисто.

Адреса Семінарії: вул. Сосновського, 65в, м. Коростень, Житомирська обл., Україна, 11509

Тел. (096)7354065; (096)1046402; (050)0577184

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.