Сторінка, що перегорнута , але не забута

Всі ми пам’ятаємо той час, коли відривні календарі були у кожній домівці. Кожен відірваний листок свідчив про те, що день пройшов. Тому лист відривали, викидали й забували… Так проходило життя.

Та є інший вид календаря – де листки перегортають, не відриваючи. Можна будь – коли при бажанні знову повернутись до згадки про минуле.

 

Те ж саме стосується й нашої пам’яті про пройдені дні. Час летить швидко, але ми не повинні забувати Господніх благословень.

Пропонуємо вашій увазі огляд основних подій, що пройшли під час осіннього семестру цього навчального року в Семінарії Практичного Богослів’я.

 

 Ми вже писали про святкування двадцять п’ятої  річниці Семінарії.

Крім цього, було чимало й інших цікавих подій.

Серед них  хочеться відзначити, по – перше, те,що  цей семестр був багатий на викладачів – гостей (як українських, так і з-за кордону).

Першими гостями стали Марк Стайнфілд (Канада) з предметом «Теологія місій» , а також Маркіян Клепач з предметом «Організація музичного служіння».

Ігор Капустін викладав «Пасторські послання»

Ще одним іноземним викладачем був Марвін  Дайна (Канада), служитель  з понад 50 роками пасторського  служіння, який викладав 2 предмети: Пасторське богослов’я та Християнська етика.

В кінці семестру було ще 2 іноземних викладачів: Карл Дракслер (Канада, предмет Соборні послання) та Едмунд Шлак (США, предмет Люди та їх вірування).

Крім викладачів, були ще й дружні візити гостей з Норвегії. Серед них – гості з міста Мой та Бейнт Хансон, давній друг Семінарії.

На базі Семінарії проходила школа жестової мови для тих жителів міста (в тому числі і невіруючих), хто має глухонімих родичів.

Проходила також сесія Школи сімейного консультування, на якій викладали Віктор Куриленко, Ігор Капустін та Руслан Юзюк.

Мали місце 3 конференції: молодіжна та жіноча, а також конференція по консультуванню.

Деякі викладачі семінарії мали змогу підвищити педагогічну кваліфікацію на семінарах в МІнську та в Києві.

Раді були знову завітати до стін СПБ юні учасники літніх таборів , які проводились Семінарією.

Посеред семестру студенти стаціонару мали практику служіння в Коростені та інших населених пунктах області,  а закінчили семестр ще одним місіонерським тижнем  в Брусилівському районі.

Окрім спеціальних місіонерських тижнів, студенти стаціонару також були активно задіяні в різні напрямки діяльності помісної "Церкви віри, надії, любові" м.Коростеня, мали виїзди на служіння навіть за межі області (Київщина, Тернопільщина), а також регулярно відвідували місцевий дитячий притулок "ВІРА-НАДІЯ-ЛЮБОВ".

По завершенню навчального семестру в СПБ пройшла Біблійна підліткова школа «КРОК», в якій прийняли участь 46 талановитих підлітків з різних областей України, що приїхали до Коростеня для зустрічі Нового 2017 року та навчання.

Тож давайте згадувати пройдений час, не відриваючи, як лист календаря, але просто перегорнувши його з вдячністю нашому Господу. СПБ дякує всім за різносторонню підтримку діяльності закладу.