Час невпинно летить вперед

Час спливає швидко… особливо, коли він проведений в активній діяльності. Дієвість цього твердження добре помітна у житті Семінарії Практичного Богослів’я.  Досить насиченими видались перші два місяці 2016 року. 
Під час зимових канікул Семінарія не припинила діяльність. Новий рік зустріли разом з юними студентами з Підліткової Біблійної Школи КРОК, що вже вп’яте прийняла бажаючих познайомитись з Біблійним навчанням в стінах Семінарії.
 
Навчання в ПБШ тривало з 28 грудня по 3 січня. Юні студенти з декількох областей України, крім Біблійних уроків, мали багато інших можливостей для гарного проведення часу:  гуртки, спортивна година, спільні богослужіння, зустріч Нового Року, тощо.
 
Навчання студенти стаціонару розпочали з 18 січня. 
Дехто з викладачів СПБ мали змогу підвищити педагогічну кваліфікацію на семінарі в Мінську.
З 8 до 12 лютого відбулась чергова сесія Школи Сімейного Консультування, де студенти мали чудову змогу отримати нові знання за допомогою таких викладачів, як Юзюк Р.М., Бричка В.Д. та Вознюк В.В.
 
А з 15 по 19 лютого пройшла ще одна сесія студентів-заочників. Це були ті, хто навчається на бакалаврській програмі. Викладачем був Карл Санте з Канади – давній друг Семінарії. Предмети, які він викладав – Християнська етика та Лідерство. 
Крім того,  брат Карл 21 лютого провів семінар на тему виховання дітей для всіх бажаючих в помісній Церкві віри, надії, любові. 
 
А ще 21 лютого в стінах СПБ розпочала роботу місіонерська школа місії «Голос надії» з м. Луцька, яка прийняла на навчання 11 майбутніх місіонерів. На відкриття місіонерської школи приїхали поважні гості: перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Синюк М.П., Оніщук В.Ф. та Мельничук Є.Т. Після настанов зі Слова, церква приєдналась до молитви служителів за нових студентів.
I вже з 21 березня студенти стаціонарного відділення матимуть двотижневу місіонерську практику у різних регіонах України, де втілюватимуть у життя знання, здобуті на лекціях.